+48 883 111 300
24/7

Kursy i pokazy pierwszej pomocy


M-Medica oferuje Państwu szeroką gamę ofert szkoleniowych z zakresu pierwszej pomocy. Szkolenia są skierowane głównie do osób, które nie mają wykształcenia medycznego. Szkolenia są dostosowane do wieku i branży w jakiej pracuje Klient i przygotowywane w zależności od potrzeb zainteresowanych. 

Zajęcia są prowadzone zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. 

Organizujemy: 

  • kursy pierwszej pomocy dla osób indywidualnych - szkolenie odbywa się w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta, jest dobrym rozwiązaniem aby szybko i dobrze nauczyć się podstaw z zakresu pierwszej pomocy pod względem praktycznym jak i teoretycznym. 
  • kursy pierwszej pomocy dla firm i instytucji - oprócz podstaw pierwszej pomocy, zakres szkoleń jest rozszerzony o umiejętności potrzebne do niesienia pierwszej pomocy w szczególnych sytuacjach oraz w miejscach o różnym charakterze (hale produkcyjne, pomieszczenia biurowe i administracyjne, fabryki, warsztaty, pomieszczenia użytkowane w rolnictwie czy też otwarte przestrzenie). Kursy dla firm organizowane są w dowolnym, wybranym przez klienta miejscu w Polsce. 
  • kurs pierwszej pomocy dla wychowawców, nauczycieli i pedagogów - oferta skierowana do pedagogów, koncentruje się głównie na uzyskaniu umiejętności niesienia pierwszej pomocy dla dzieci czy młodzieży, w warunkach jakie panują w szkole, przedszkolu czy też na obozie, wycieczce szkolnej.  
  • kurs pierwszej pomocy dla rodziców - oferta skierowana do rodziców i opiekunów niemowląt i starszych dzieci. Kurs z naciskiem na zajęcia praktyczne, pozwoli to na zdobycie umiejętności, które mogą uratować zdrowie i życie Twojego dziecka. 
  • kurs pierwszej pomocy dla dzieci "Akademia Mini Medica" - szkolenie dla najmłodszych, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Szkolenie odbywa się w formie zabawy i pokazów, które pozwolą dzieciom na zapoznanie się i zapamiętanie podstawowych działań jakie należy podjąć w razie zagrożenia zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu, każde dziecko otrzyma dyplom oraz materiały edukacyjne, pomocne przy powtarzaniu zdobytej wiedzy w domu. Podczas kursu, dzieci będą mogły obejrzeć ambulans i zapoznać się z jego wyposażeniem. Zapraszamy do współpracy przedszkola, żłobki, kluby malucha i inne organizacje. 
  • kurs pierwszej pomocy dla młodzieży - szkolenie skierowane do starszej młodzieży szkolnej. Szkolenie pozwala na zapoznanie się z podstawowymi technikami ratowania życia i zdrowia, pozwala określić typ zagrożenia zdrowia oraz pozwala na zdobycie ogólnej umiejętności reagowania w nagłych wypadkach. Zapraszamy do współpracy szkoły podstawowe, licea, placówki wychowawcze i inne. 

Organizujemy również pokazy pierwszej pomocy w miejscu dowolnie wskazanym przez Klienta. Bierzemy udział w piknikach i festynach, akcjach organizowanych przez samorządy i inne instytucje publiczne itp. Scenariusz pokazów uzgadniamy i dostosowujemy do wymagań Klienta. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt


Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.