+48 883 111 300
24/7

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych


M-Medica oferuje Państwu profesjonalne i kompleksowe zabezpieczenie medyczne imprez masowych: wydarzeń sportowych, kulturalnych, koncertów, festynów, pikników rodzinnych, zawodów wędkarskich, strzeleckich  i innych wydarzeń w obiektach zamkniętych i na terenie otwartym. Podczas takich wydarzeń, często mają miejsce różne urazy, omdlenia, zasłabnięcia czy drobne wypadki. Dzięki M-Medica uczestnicy będą mogli bezpiecznie i bezstresowo uczestniczyć w danym wydarzeniu. 

Rodzaj zabezpieczenia medycznego oraz liczbę personelu medycznego określamy po wstępnej rozmowie i dostosujemy do wielkości wydarzenia i preferencji Klienta. 

Zabezpieczenie medyczne organizowane przez M-Medica są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r., w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej (Dz.U. 2012 poz. 181) oraz  zgodne z Ustawą z dnia 20 marca 2009r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. 2009 Nr 62 poz. 504).  

Oferujemy zabezpieczenie imprez organizowanych w Białymstoku i na terenie województwa podlaskiego, a także w innych miastach w Polsce. 

Ratownicy M-Medica posługują się językiem angielskim i rosyjskim. Jest to znaczne ułatwienie w komunikacji i szybkości reakcji przy świadczeniu pomocy Pacjentom zagranicznym. 

Kontakt


Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.